KONST / Litografier / Färglitografi 12122052
nr 1212 2052
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Söder Mälarstrand. Signerad, daterad -81, numrerad 73/225, motivet: 35x47 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:51:20
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant